Програма

15 травня. День перший

 

Місце проведення

Запорізький державний медичний університет
(пр. Маяковського, 26, ауд.4)

8:30 - 10:00

Реєстрація учасників

10:00 - 10:15

Відкриття конференції.
Привітання голови оргкомітету конференції ректора ЗДМУ проф. Колесника Ю.М. та президента Асоціації стоматологів
України Угрина М.М.

10:15 - 11:00

доповідь

Угрин М.М.

«Класифікація зубних протезів з опорою на імплантати»

11:00 - 11:30

доповідь

Мазур І. П.

«Системні та локальні чинники розвитку хвороб пародонта і шляхи їх усунення»

11:30 - 12:35

доповідь

Заблоцький Я.В

«Як працювати в нових реаліях»

12:30 - 13:00

доповідь

Самойленко А.В.

«Раціональна фармакотерапія в клінічній пародонтології»

13:00 - 13:10

доповідь

Колотницька А. А.

«Нові підходи в профілактиці карієсу»

13:10 - 14:00

Перерва на обід

Продовження конференції
Майстер-клас
14:00 - 14:30

доповідь

Леоненко П.В.

«Cучасний алгоритм заміщення дефектів зубних рядів за допомогою методів дентальної імплантації»

14:30 - 15:00

доповідь

Громов О.В.

«Використання замкових кріплень в бюгельному протезуванні при захворюванні пародонта»

15:00 - 15:30

доповідь

Усенко І.В.,Міщенко О.М.

«Реабілітація пацієнтів з повною адентією з використанням імплантологічних шаблонів»

15:30 - 16:00

доповідь

Добровольський О.В.

«Ортопедична реабілітація пацієнтів з повною адентією нижньої щелепи»

16:00 - 16:20

доповідь

Габаль В.А.

«Периімплантити: протокол діагностики та лікування»

16:20 - 16:40

доповідь

Павліш І.В.,Дворнік В.М.

«Малоінвазивна імплантація в бічних ділянках нижньої щелепи за складних анатомічних умов»

16:40 - 17:00

Дискусія, обговорення доповідей

18:00

Дружня вечеря

 

Місце проведення

Стоматологічна клініка «Вітадент»
(вул. Анголенка, 14-в)

14:00 - 18:00

майстер-клас

Ніколов В.В.

«Сучасна концепція планування цифрового дизайну посмішки»

 

Місце проведення

Стоматологічний центр «Бета Стоматологія»
(вул. Чумаченка, 34А)

14:00 - 18:00

майстер-клас

Алфьорова О.О.

«Практична ендодонтія без секретів»

13:00

Виїзд на Засідання правління Асоціації стоматологів.

13:30 - 14:30

Обід

14:30 - 17:00

Засідання Правління Асоціації стоматологів України

16 травня. День другий

 

Запорізький державний медичний університет
(пр. Маяковського, 26, ауд.4)

10:00 - 10:30

доповідь

Мосейко О.О.,Макарова М.О.,Міщенко О.М.,Щербаков О.С.

«Опит пластики при вроджених розщеплинах верхньої губи та ньоба»

10:30 - 11:00

доповідь

Бараннік Н.Г.,Варжапетян С.Д.

«Зміни цитокінінового статусу при +гіпоергічному типі гострого одонтогенного остеомієліта щелеп та його медикаментозна корекція»

11:00 - 11:30

доповідь

Ніколов В.В.

«Комплексна естетична реаблілітація»

11:30 - 12:00

доповідь

Єфименко А.С.,Чертов С.О.

«Імплантація – невід’ємна частина щоденного стоматологічного прийому»

12:00 - 12:30

доповідь

Мележик В.І.

«Ортодонтичне лікування як один з етапів відновлення зубо-щелепної системи»

12:30 - 13:00

доповідь

Головко С.А.,Чертов С.О.

«Особливості протезування з використанням одноетапних імплантатів»

13:00 - 14:00

Перерва на обід

Симпозіум молодих вчених і практикуючих лікарів
Майстер-клас
 

Запорізький державний медичний університет
(пр. Маяковського, 26, ауд.4)

13:00 - 13:15

доповідь

Слободяник М.В.

«Структурно – функціональний стан кісткової тканини у пацієнтів з генералізованим пародонтитом»

13:15 - 13:30

доповідь

Новошицький Є. В.

«Вплив вітаміну D на здоров'я тканин пародонта»

13:30 - 13:45

доповідь

Матвієнко Р.Ю.

«Методики лікування генералізованого пародонтиту розроблені співробітниками кафедри ортопедичної стоматології ДЗ «ДМА МОЗ України»

13:45 - 14:00

доповідь

Дементьєва О.В.,Розовик Н.С.

«Вивчення основних властивостей нового апіпрепарату при експериментальному пародонтиті»

14:00 - 14:15

доповідь

Чертов С.О.,Гладкий Д.П.

«Використання тонких однокомпонентних імплантатів при горизонтальній атрофії альвеолярного відростка нижньої щелепи»

14:15 - 14:30

доповідь

Чертов С.О.,Нікулін А.С.

«Досвід застосування форміруючих кілець та захисних ковпачків із фторопласту на однокомпонентних імплантатах»

14:30 - 14:45

доповідь

Сапальов С.О.,Чертов С.О.

«Вплив з’єднання дентального імплантату з абатментом на стан навколишньої кісткової тканини»

14:45 - 15:10

Доповіді фіналістів конкурсу на кращий клінічний випадок

15:10 - 15:20

доповідь

Возний О. В.,Зільбер Я.А.

«Ставлення стоматологів до методу безпосереднього протезування»

15:20 - 15:30

доповідь

Клименко В.И., Смирнова І.В.

«Первинна профілактика в стоматології - основний шлях зниження інтенсивності карієсу»

15:30 - 15:40

доповідь

Смаглюк Л.В.,Ляховська А.В.,Сидоренко А.Ю.

«Особливості визначення потреби в ортодонтичному лікуванні з урахуванням загально – соматичного стану пацієнтів»

15:40 - 16:00

Дискусія, обговорення доповідей, закриття конференції

 

Місце проведення

Стоматологічна клініка «Вітадент»
(вул. Анголенка, 14-в)

14:00 - 18:00

майстер-клас

Єфименко А.С.

«Цифрове планування та сучасні аспекти реалізації операції відкритого синус-ліфтінга»

 

Місце проведення

Стоматологічний центр «Бета Стоматологія»
(вул. Чумаченка, 34А)

14:00 - 18:00

майстер-клас

Алфьорова О.О.

«Практична ендодонтія без секретів»